خانه اخبار

5G چیست؟

نظرات مشتریان
ما همکاری بیش از سه سال را داریم، پشتیبانی از Aleka Technology بسیار قابل اعتماد است. من با آنها برای محصولات 4G و 5G همکاری خواهم کرد.

—— مارک هاردین

من محصولات MIFI را از این شرکت دوست دارم. و به دنبال محصولات جدید است.

—— ترور جیمز

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
5G چیست؟
img.alt

5G چیست؟

در ساده ترین تعریف ممکن، 5G نسل پنجم شبکه های تلفن همراه است. این گام بعدی در فن آوری تلفن همراه است، چه گوشی ها و تبلت های آینده برای داده ها استفاده می کنند و باید شبکه های فعلی LTE خود را به عنوان آهسته و غیرمستقیم به عنوان داده های 3G به نظر برساند.

برای خلاصه کردن، نسل اول شبکه های تلفن همراه (با عقود موقت به عنوان 1G نامیده می شود) در حدود 1982 آمد. این سیستم کاملا آنالوگ بود تا راه اندازی 2G (نسل دوم شبکه)، که پرش به دیجیتال زمانی که آن را در سال 1991 راه اندازی شد 2G همچنین داده های سلولی را در قالب تکنولوژی های GPRS و EDGE اضافه کرد. تقریبا 10 سال بعد، شبکه های 3G راه اندازی شد، ارائه سرعت حتی سریعتر از 2G. تقریبا 10 سال بعد از آن، شبکه های LTE فعلی ما - آنچه که ما 4G می نامیم، هرچند که در مورد آن چیزی که واقعا بدان معنی است، وجود دارد، نسل چهارم شبکه است. از لحاظ تاریخی، هر دهه یا بیشتر، نسل جدیدی از فناوری شبکه را به کار می گیرد. شبکه های 5G احتمالا همانند پیش بینی های مشابه در مورد چیزهایی مانند سرعت داده می شوند.

5G آینده است؟

با کار کردن این مدل، در بهترین حالت، می توانیم گوشی های تجاری 5G را در اوایل سال 2020 ببینیم، با فرض همان الگو "هر 10 ساله" که نسل های گذشته از آن استفاده می کنند. LTE در حدود 2010-2011 شروع به رول کردن (حداقل در ایالات متحده) کرد، بنابراین برخی از ریاضیات ساده نشان می دهد که ما باید انتظار داشته باشیم 5G در سال 2021 ببینیم که سریع می آید. احتمالا، بعضی از برنامه های زودتر حتی زودتر از آن خواهند دید، اگر ارائه دهندگان شبکه، تولید کننده های مودم و حامل های بی سیم بتوانند نقشه های پیش بینی شده خود را پیش بینی کنند. مانند پرش از 3G به LTE، شما نیاز به یک تلفن سازگار برای استفاده از 5G زمانی که آن را رول در اطراف، اما شما هنوز هم چند سال به فهمیدن این خارج - بدیهی است، ما انتظار نداریم که هر 5G تلفن های هوشمند در سال جاری در MWC راه اندازی می شود.

5G چگونه از 4G متفاوت است؟

مهمترین چیزی که باید در مورد 5G بدانید این است که هیچ رسمی "5G" وجود ندارد. مهم نیست که چه چیزی در MWC در سال جاری بشنویم، مهم نیست که سرعت تست سرعت چیست، یا چگونگی تکنولوژی های شبکه ای که شرکت ها از آن استفاده می کنند، 5G هنوز درخشان ایده ای از راه دور است.

میخانه زمان : 2017-11-06 17:39:01 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Susie Liu

تلفن: 86--13418594868

فکس: 86-7555-2663-2636

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)