خانه

Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd

نمایه شرکت

Shenzhen Aleka Technology Co.، Ltd. بر زمینه های کاربردی ارتباطات بی سیم و IOT تمرکز می کند و R & D، تولید و بازاریابی ماژول های بی سیم 4G، روترهای 4G mifi، dongles، CPE، و غیره را متصل می کند تا مشتریان جهانی را با محصولات ترمینال ارتباطات بی سیم ، ماژول های ارتباطی بی سیم و راه حل های IOT، و همچنین خدمات ODM از پایانه های بی سیم موبایل.

شرکت ما دارای یک تیم توسعه دهنده هسته ای است که متشکل از مهندسین نرم افزار و سخت افزار ارشد سابق در ZTE، Yulong، TCL و دیگر شرکت ها است؛ بیش از 90٪ کارکنان تحقیق و توسعه دارای تجربه بیش از 8 سال تجربه تحقیق و توسعه ارتباط بی سیم و فن آوری های هسته ای R & D ارتباطات بی سیم؛ تیم تحقیق و توسعه ما تحقیق و توسعه و تجربه طراحی بسیاری از سیستم عامل از جمله 2G، 3G و 4G، تضمین کیفیت محصولات و خدمات ODM از طریق قدرت فنی جمع شده است.

تولید کننده، شنژن Wangheng شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین با سهام کاملا متعلق به، متخصص در تغییر خدمات تولید برای محصولات Aleka فناوری. در همین حال، Aleka Technology دارای 8 تولید کننده برون سپاری است که به میزان زیادی بهره وری از فناوری Aleka را بهبود می بخشد. محصولات Aleka Technology در بازارهای اروپایی، آسیای جنوب شرقی، آسیای جنوب شرقی و کشورهای دیگر پیشرفت کرده اند و کانال های بازاریابی را در بسیاری از کشورها ایجاد کرده اند.

Aleka Technology به نوآوری محصول و خدمات دقیق متکی است و با تکیه بر بازار محصولات اصلی و قدرت فنی قوی، در نتیجه، بیشتر بازار را تقویت می کند، بازار موجود در حال ظهور را گسترش می دهد و تکنولوژی های جدید و کاربردهای جدید ارتباطات بی سیم را در سراسر جهان گسترش می دهد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

تعداد کارمندان : 50~100

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : < 10%