خانه اخبار

5G کاملا متفاوت از 4G است

نظرات مشتریان
ما همکاری بیش از سه سال را داریم، پشتیبانی از Aleka Technology بسیار قابل اعتماد است. من با آنها برای محصولات 4G و 5G همکاری خواهم کرد.

—— مارک هاردین

من محصولات MIFI را از این شرکت دوست دارم. و به دنبال محصولات جدید است.

—— ترور جیمز

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
5G کاملا متفاوت از 4G است
img.alt

5G کاملا متفاوت از 4G است

شبکه های نسل پنجم شبکه ای از شبکه ها یا شبکه های ناهمگونی به جای یک رابط هوا در مدل 3G یا 4G خواهند بود. این یک تغییر بزرگی است.

به طور سنتی، تفاوت بین یک نسل از شبکه های تلفن همراه و بعد از آن، پروتکل های رابط هوا بوده است. در حال حاضر اریکسون فکر می کند که تفاوت های کلیدی توانایی انعطاف پذیری یک شبکه مجازی است که چندین واسط مختلف هوا، پروتکل ها، فرکانس ها و انواع شبکه را ادغام می کند.

حداقل در بخشی از این دیدگاه، اریکسون این دیدگاه را به دلیل اختلافات بین شبکه های نسل آینده و شبکه های آینده، یعنی تفاوت های سرعت و طیف، می بیند.

در گذشته، نسل جدید تلفن همراه به طور معمول گروههای جدید فرکانس و پهنای باند طیف وسیع را در هر کانال فرکانس (1G تا 30 کیلوهرتز، 2G تا 200 کیلوهرتز، 3G تا 5 مگاهرتز و 4G تا 40 مگاهرتز) اختصاص داد.

مشکل این است که دسترسی فیزیکی طیف قابل استفاده برای برنامه های کاربردی تلفن همراه طولانی مدت محدود است. و طیف به معنی پهنای باند است.

حداقل تا کنون، با استفاده از استاندارد 4G برای حداکثر سرعت حدود 1 گیگابیت در ثانیه، 5G زمان دشواری را به عنوان ویژگی های متمایز آن ارائه می دهد.

این بدان معنی است که تامین کنندگان به دنبال عمر باتری، پوشش و انعطاف پذیری توانایی و توانایی مطابقت برنامه ها و وسایل مورد نیاز در راه مقرون به صرفه خواهند بود.

برخی از طیف جدید در دسترس خواهد بود. طیف در باند های 900 مگاهرتز، 1800 مگاهرتز، 2100 مگاهرتز و 2600 مگاهرتز برای شبکه های LTE جدید و ارتقاء ظرفیت شبکه HSPA مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب LTE با استفاده از طیف 700 مگاهرتز و 800 مگاهرتز نیز اضافه خواهد شد.

اعمار سلول های کوچک نقش مهمی در نقاط مهم با ظرفیت بالا بازی می کند و طیف آن می تواند از باند 3500 مگاهرتز باشد، جایی که تا 400 مگاهرتز برای خدمات دسترسی بی سیم و خدمات ماهواره ای ثابت استفاده می شود، Nokia Siemens Networks گفت:

همه این موارد اهمیت به اشتراک گذاری طیف و دیگر روش های جدید ایجاد پهنای باند را نشان می دهد.

باندهای غیر مجاز مانند 5 گیگاهرتز یا 60 گیگاهرتز گزینه های اضافی ترافیک ترافیکی را برای ترافیک بهتر از برنامه های کم اهمیت بدون نیاز به کیفیت ارائه می دهند.

نتيجه اين است که نوكيا زيمنس شبكه ها معتقد است كه تا اين دهه در دسترس است تا طيف 1.5 گيگاهرتز بتواند در دسترس باشد. حداقل 1 گیگاهرتز از آن طیف انحصاری سنتی خواهد بود، در حالی که تکنیک های به اشتراک گذاری طیف جدید می تواند طیف بیشتری را برای پهنای باند تلفن همراه باز کند.

به همین دلیل دلایل زیادی وجود دارد که چرا اریکسون فکر می کند شبکه 5G کاملا متفاوت از نسل های قبلی شبکه تلفن همراه است.

علاوه بر تلفن ها و رایانه های شخصی، کنترلر های بازی، تلویزیون ها و سایر دستگاه های مورد استفاده مردم، میلیون ها دستگاه دستگاه به دستگاه و سنسورها نیز توسط شبکه 5G پشتیبانی می شود. و نکته این است که هیچ شبکه ای برای همه برنامه ها و دستگاه ها مناسب نیست.

اریکسون در یک مقاله سفیدپوستان اظهار داشت: نتایج بلند مدت این روند چیزی است که ما به عنوان 5G اشاره می کنیم: مجموعه ای از فن آوری های رادیویی یکپارچه یکپارچه "که به طور کل یکپارچه یکپارچه می شود، نسل پنجم شبکه های بی سیم را نمایندگی خواهد کرد.

یک فرض عظیم این است که افزایش تعداد دستگاههایی که باید ارتباط برقرار کنند افزایش چشمگیری خواهد داشت. در آینده، انتظار می رود که تقریبا پنج میلیارد دستگاه متصل به انسان محور بین 10 تا 100 برابر با دستگاه های ارتباطی از جمله دوربین های نظارت، دستگاه های هوشمند، دستگاه هوشمند خانه و هوشمند، و سنسورهای متصل شده، از بین بروند.

بنابراین موضوع مقیاس وسیع وجود دارد: انتقال از پنج میلیارد دستگاه به 50 میلیارد دستگاه و یا حتی 500 میلیارد دستگاه متصل است.

افزایش هزار برابر پهنای باند مورد نیاز، فرض بزرگ دیگر است. علاوه بر 2020، سیستم های ارتباطی بی سیم باید بیش از 1000 بار ترافیک امروز را پشتیبانی کند، اریکسون نیز استدلال می کند.

اما نیازهای پهنای باند متفاوت خواهد بود. ممکن است بسیاری از برنامه ها و دستگاه های M2M پهنای باند زیادی نیاز نداشته باشند، در حالی که برنامه های مصرفی ممکن است نیاز به صدها مگابیت داشته باشد و بعضی از مکان های اشتراک گذاری با استفاده از گیگابیت نیاز دارند.

به همین ترتیب، الزامات تأخیر و قابلیت اطمینان نیز متفاوت خواهد بود. بنابراین منطقی خواهد بود که نیازهای مربوط به بخش ها و قابلیت های شبکه برای مطابقت با موارد استفاده به پارامترهای هزینه و پارامترهای شبکه مطابقت داشته باشد.

بنابراین 5G ممکن است کاملا نسبی از نسل های قبلی شبکه های تلفن همراه باشد. اول از همه باید 5G به عنوان پیش فرض اریکسون ایجاد شود، این اولین شبکه است که در واقع شبکه ای از شبکه ها است، نه یک رابط هوا. پیچیدگی چنین وظیفه همچنین نشان می دهد که 5G به طور کامل شکل نمی گیرد، به محض این که به طور معمول در مورد شبکه های تلفن همراه است که هر دهه آن را جایگزین می کند.

میخانه زمان : 2017-11-22 17:14:30 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Ms. Susie Liu

تلفن: 86--13418594868

فکس: 86-7555-2663-2636

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)